top of page

Virgil Abloh'un, Pioneer DJ ile işbirliği müzede sergilenecek!Çok yönlü sanatçı Virgil Abloh, Chicago’nun Museum of Contemporary Art müzesinde sergilenecek olan Pioneer DJ ile işbirliği ile kendi CDJ ve mikserini tasarladı.


Şeffaf CDJ-2000NXS2 ve DJM-900NXS2 ilk önce Abloh'un Instagram sitesinde gösterildi ve daha sonra Coachella'da kullanıldı. Şimdi iş birliği, "FIGURES OF SPEECH" başlıklı Abloh'un ilk müze sergisinde gösterilecek.

Off-White'ın kurucusu ve Louis Vuitton'un sanat yönetmeni Abloh, tasarımının arkasındaki vizyon hakkında şunları söylüyor: “Amaçladığım CDJ ve DJM'in endüstri standardına yeni bir görünüm ve his vermek için bir araç olarak DJlik sırasında farklı bir sese ilham vermek için klasik modellerin görkemli ve şeffaf bir yorumunu tasarlamaktı ve belki de müzik teknolojisi ve insan etkileşiminin farklı bir sonuca eşit olması için yeni bir yol. ”Pioneer DJ'in Başkanı ve CEO'su Akio Moriwaki, işbirliği ve şirket için neyin temsil edildiğine dair heyecan duyduğunu belirtti: "Virgil Abloh'un kreasyonları türe göre tanımlanamaz. Çevresindeki izleyicilere sınırsız yaratıcı olanaklar sunarak, çeşitli sanat formlarını cesurca birleştiriyor. Müziğin sınırlarını zorlayan ve yeni hikayeler yaratan DJ'lerin desteğiyle, bu yıl CDJ serisi 25. yılını kutlayacak. Virgil Abloh ile işbirliğimizin müşterilerimiz için yeni bir hikaye tetikleyemesini ve şirketimizin DJ kültürünün gelişmesine öncülük etmesini umuyoruz." dedi.


"FIGURES OF SPEECH", 10 Haziran - 22 Eylül 2019 tarihleri ​​arasında Chicago'daki Museum of Contemporary Art müzesinde sergilenecek.


Aşağıdan “Pioneer DJ c / o Virgil Abloh ™” projesinin bir parçası olan “TRANSPARENT” CDJ-2000NXS2 ve “TRANSPARENT” DJM-900NXS2'i görebilirsiniz.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page