top of page

Time Warp NYC geri dönüyor!Time Warp, 25'inci yıldönümünü kutlamaya devam ederken, 2019'da New York'ta uzun süredir beklenen dönüşünü yapacak.


22 ve 23 Kasım’da New York Expo Center'da Bronx’ta, NYC promotörleri Teksupport’la gerçekleşecek olan etkinlik, ABD’de üçüncü kez ancak son beş yıl içinde ilk defa gerçekleşecek.


En son Time Warp NYC'de kadroda Sven Väth, Tale Of Us, Chris Liebing, Joseph Capriati, Luciano ve Seth Troxler b2b Jamie Jones vardı. Aynı zamanda, ABD’de Ricardo Villalobos’un son performansıydı. Yaklaşmakta olan Time Warp etkinliği için bir program henüz ortaya çıkmadı.


Time Warp'ın 2019 etkinliği de Teksupport'un beşinci yıldönümünü kutlayacak. Varlığı boyunca organizatörler, denizaltı fabrikalarında, donanma bahçelerinde, yeraltı balo salonlarında ve endüstriyel depolarda partiler yarattılar. Aynı zamanda bu yıl da Gather adlı yeni bir festivalin lansmanını yapacaklar.


Bu ayın başlarında Time Warp, 25. yıl dönümü etkinliğini Almanya'nın Mannheim kentinde Amelie Lens, Carl Cox, Ben Klock, Peggy Gou, The Martinez Brothers ve daha pek çok sanatçının yer aldığı listesi ile düzenledi. Nina Kraviz ve Helena Hauff'ın b2b seti için tıklayın.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page