top of page

Tim Exile, yeni işbirlikçi müzik platformu Endlesss'ı duyurdu!

Müzisyen ve yazılım geliştiricisi Tim Exile, bu yılın başlarında başlatılması beklenen yeni işbirlikçi bir müzik platformu olan Endlesss'in ayrıntılarını paylaştı.


Exile ve ekibi üç yıldır "Endless" üzerinde çalışıyor. App, iOS cihazlarında kullanıma açılacak. Müzik oluşturma işleminin çoğu, notalar veya anında efektler eklemek için kullanabileceğiniz grid tabanlı bir arayüz aracılığıyla yapılıyor. Başlangıçta örnek tabanlı bas, synth ve drum ses paketleri bulunuyor.


Diğer özellikler sınırsız depolama, Ableton Link uyumluluğu ve DAW'larda kullanılmak üzere olarak Rifffs'ı dışa aktarma seçenekleri. Uygulama başlatıldıktan sonra analog modelleme sentezi, metin sohbeti ve ücretli sıkıştırılmamış bir ses seçeneği ile birlikte tam bir VST eklentisi planlanmakta.


Endless için henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak bu yılın başındaki tam sürümden önce erken erişim davetiyesi alma şansı için mailing listesine üye olabilirsiniz.


Geçtiğimiz yıl ilk kez sunulan Endlesss, web sitesinde “şu anda, tek başına veya arkadaşlarınızla müzik yapabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz sanal bir yer” olarak tanımlanıyor. Aşağıdaki videodan, uygulamanın nasıl çalıştığını, iki kişinin birlikte nasıl müzik yaptığını izleyebilirsiniz.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page