top of page

The Hydra, Printworks programını açıkladı!The Hydra, Printworks London'daki August Bank Holiday haftasonu kadrosunu açıkladı.


23-25 ​​Ağustos tarihleri ​​arasında üç gün boyunca hafta sonu, Stuart Bailes'in görsellerinin eşlik ettiği Londra festivali Tom Middleton'un setiyle başlayacak.


Cumartesi günü 11 saat boyunca tekno isimleri Ben Klock, Model 500, Jeff Mills, Helena Hauff (pictured), Terrence Dixon and Mor Elian all on the bill. The Dark Room makes way for Move D, Willow, Damiano von Erckert ve DEBONAIR ile sahneyi devralıyor.


The Hydra'nın kurucu ortağı Dolan Bergin de Carl Craig, Moodymann ve Theo Parrish ile sahnede olacak isimlerden. Pazar günkü Dark Room, canlı performansıyla Ras G, Lefto, Joe Armon-Jones, Ash Lauryn ve Sofie'nin setleriyle caz, ruh ve hip hop'a yer verecek gibi görünüyor.


Rebel Overlay, geçmişte Skepta ile çalışan ve haftasonu boyunca görseller tedarik edecek çığır açan bir görsel harita sanatçısı. Haftasonuna ambiyans ve atmosfer katmak için aydınlatmaya Tiefton ve Natalie Heckl önderlik edecek.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

टिप्पणियां


bottom of page