top of page

Seth Troxler & Phil Moffa yeni albümlerini duyurdu!Seth Troxler ve Phil Moffa ilk albümlerini Lost Souls Of Saturn projelerinin bir parçası olarak açıkladılar. İkili geçmişte single ve EP yayınlamıştı fakat bu onlardan gelen ilk albüm.


Seth Troxler, muhteşem kişiliği, dünya çağındaki DJliği ile birçok dans müziği hayranları tarafından bilinen bir isim. Moffa ise DJ, yapımcı, mühendis, stüdyo sahibi ve üniversite profesörüdür.
Yeni kayıt, kulüplerin bilinen ismi Seth Troxler için beklenenden biraz farklı. Basın bültenine göre, “gerçekliğe karşı simülasyon paradigmasına meydan okurken, Alejandro Jodorowsky, Philip K. Dick ve Sun Ra'nın ruhunu yakalamak” olarak görseller ve müziği birleştirmeyi düşündüklerini ifade ettiler.Albüm 14 Haziran'da piyasaya çıkacak. Parça listesini aşağıdan görebilirsiniz.

Tracklist


1. Connection 2. System Anomalies 3. Midnight Karma 4. Divine Plane (Meditation Des Enfants) 5. Genesis Singularity 6. Lunarvision 7. Ring Transmission 8. Lost Souls Of Saturn 9. The Frequency Revelation 10. The Awakening

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page