top of page

Sónar İstanbul'un merakla beklenen programı açıklandı!

Güncelleme tarihi: 11 Şub 2019


8-9 Mart 2019 tarihlerinde 3. kez Zorlu PSM’de gerçekleşecek Sónar Istanbul’un programına yeni isimler eklendi. Müzik, yaratıcılık ve teknoloji başlıklarıyla Barselona’daki merkezinden tüm dünyaya yayılan Sónar’ın Istanbul ayağı daha önce duyurduğu Bicep (DJ Set), Laurent Garnier, Henrik Schwarz, Matador, The Field, DJ Stingray, Octo Octa, Volvox, Gazelle Twin, HAAi ve George Fitzgerald(Live) gibi birbirinden değerli prodüktör/DJ’lerin yanına şimdi de Modeselektor (Live), Kobosil, Ben Frost (360°Live), DJ Seinfeld, FJAAK (Live), Tijana T, Deena Abdelwahed (Live) ve DJ Lag’i ekledi.

İki güne yayılan programıyla Sónar Istanbul, yerli ve yabancı elektronik müzik sahnesinde yer alan, her biri kendi türünde başarıya ulaşmış değerli DJ ve prodüktörlere Zorlu PSM’de ev sahipliği yapacak.

Görsel-işitsel şovlar Saint Petersburg merkezli sanatçı kolektifi TUNDRA'nın insana özgü duyguları merkeze alan 'Nomad' adlı multimedya gösterisinin yanı sıra yapay zekadan yararlanılan C/A imzalı bir performansı ve Memo Akten'in 'Body Paint' adlı interaktif projesini içeriyor.

Programda ayrıca Caterina Barbieri, Martin Messier, Ali Demiral, Kaan Bulak, Push 1 Stop ve Tolga Böyük'ün performansları da yer alacak.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page