top of page

Rainbow Disco Club, Dj Nobu küratörlüğündeki yeni derlemelerini plak şirketlerinden duyurdu!


Tracklist A1 Laurent Garnier - Water Planet A2 Mono Junk - Beyond The Darkness B1 Psychick Warriors Ov Gaia - The Valley B2 Melody Boy 2000 - Plenty Of Love C1 Drax Ltd. II - Amphetamine C2 Dan Curtin - 3rd From The Sun C3 Front 242 - U-Men D1 The Prince Of Dance Music - E3 E6 Roll On D2 Pan Sonic - Lähetys / Transmission D3 Burial - ArchangelJapon müzik festivali Rainbow Disco Club, Beyond Space and Time aka BEST adlı bir plak şirketi kurdu.


Laurent Garnier, Front 242, Pan Sonic, Burial ve daha pek çok ismi içeren DJ Nobu'nun küratörlüğünde ikili vinil derleme paylaşılacak.. DJ Nobu'nun müzikal arka planının yanı sıra en sevdiği parçaları da içerecek.


Basın bülteninde yapılan açıklamaya göre: "Festivaller sayesinde, güzel bir parti oluşturmak için birlikte çalıştığımız sanatçı ve DJ'lerle karşılaştığımız için şanslıyız. Bu ilişkiler kendi plak şirketimizi başlatmamıza öncülük etti ve şimdi bize en iyi tutulan sırlardan birini ortaya çıkarma fırsatı veriyor - Bir DJ'in plak çantasında neler var?”


Geçen ay BEST, Pan Sonic'in "Lähetys / Transmission" ı, derlemeden önce piyasaya sürdü. Parça ilk kez plak olarak paylaşıldı.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page