top of page

Pornhub kendi müzik festivalini başlatıyor!


Pornhub, müzik sektöründeki atılımlarına house ve tekno festivali ile devam ediyor. 9 Haziran'da erotik endüstrisinin kalbi olan Los Angeles'ta bir festival düzenleyecek.


Bir günlük etkinlikte Carl Cox, Green Velvet, Skream, Daniel Wang, Heartthrob, Pillowtalk, Horse Meat Disco (Sleazy Studio 54 set) gibi house ve teknonun büyük isimleri yer alacak. Thugfucker, Lovefingers, Fuck Buttons, DJ Deep ve DJ Minx gibi birçok DJ de sahnede olacak.


Ünlü LA burger ortakları In-N-Out Burger ve sandviç devi Subway'den, karıncalanma hissi uyandıracak bir sürü yiyecek seçeneği olacak.


CL-IMAX tarafından ayrıca bir film alanı sunulacak ve çeşitli sanat eserleriyle heykeller festival alanında sergilenecek. Los Angeles sıcağından bunalanlar için ise dev bir su kaydırağı da festivalin bir parçası olacak.


Festivalin duyurusunu yapan Pornhubfest sözcüsü Dirk Moaner: "house ve tekno'nun son zamanlardaki popülaritesi oldukça açık, bu yüzden kendi festivalimizi yapmak için doğru zaman olduğunu düşündük. Bilet fiyatları dahil olmak üzere her şeyi uygun fiyatlarda tutmayı ve cep dostu bir festival yapmayı hedefliyoruz." dedi.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page