top of page

Peggy Gou müzik endüstrisinde cinsiyetçilik hakkında konuştu!Peggy Gou, başarılı olmanın müzikte cinsiyetçilikle baş etmenin en iyi yolu olduğunu söylüyor.


Koreli DJ ve yapımcı, bu haftaki ES Dergisi'ne konuştu, müzik endüstrisinde cinsiyetçilik, zihinsel sağlık ve DJ olmak istediğini öğrendiklerinde ebeveynleriyle yaşadıkları zorluk gibi konuları tartışıyor.


Peggy, kariyerinde tecrübe ettiği cinsiyetçilik üzerine şunları söyledi: "En iyi intikam benim başarılı olmam, onları nezaketle öldürmek. Bu adamların yanıldığını kanıtladığım için konuşmama gerek yok."


'It Makes You Forget (Itgehane)' ile ilgili şöyle dedi: “Bir plak şirketi müziğimi cinsiyet sattığı için çıkardığı için söylentilerini duyduğumda beni gerçekten üzüyor. Vay be, bu acıtıyor. ” diyor.


Ayrıca “Bazen sektördeki erkekler bağımsız bir kadınla karşı karşıya kaldıklarında güvensizleşiyor” diye ekliyor.


Dans müziğindeki zihinsel sağlık konusundaki tartışmalar son yıllarda giderek daha sık bir hal aldı ve Peggy, eğer bir kişinin zihinsel sağlık sorunlarından muzdarip olursa, bunu görmezden gelmemeleri gerektiğine inanıyor. “Her şeyden önce, yalnız değilsiniz. Ben bir çözüm bulması gereken bir insanım. Öyleyse bir sorununuz varsa, çözersiniz. Görmezden gelmezsiniz. Kendinizi dinlemelisiniz ... Bir arkadaşınla konuş, doktora git, meditasyon yap, yoga yap. Herkes farklı. "


Anne babasını DJliğin verimli bir kariyer olabileceğine ikna ettikten sonra zorlu bir zaman geçiren Peggy, annesinin şu anda "Senin DJ olmanı planladım! Biliyordum!" dediğini söylüyor.


Görüşmenin tamamı, bu hafta 11 Nisan tarihli ES Magazine dergisinde yayınlandı.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page