top of page

NYC'nin yeni tekno kulubü "Basement"!

New York'ta, dünyanın her yerinden gelen en iyi tekno yeteneklerini sergilemeye odaklanacak "Basement" adlı yeni bir mekan açılıyor.


Yeni mekanda, en son teknolojiye sahip Funktion-One surround ses sistemi ve 360 derecelik özel bir aydınlatma teçhizatı bulunacak. Tüm etkinlikler 21+ olacak ve katılımcıların, fotoğraf veya video ve daha güvenli bir alan politikası dahil olmak üzere bir dizi kurala uymaları istenecek.


Queens'teki Knockdown Center'ın ana salonunun altında bulunan Basement, 10 Mayıs'ta Rebekah ile açılacak ve ertesi gece DVS1'in kabini devralıyor.


Diğer sanatçılar arasında Adrestia, Adrestia, Aurora Halal, CEM, Etapp Kyle, Fiedel, FJAAK, Function, Headless Horseman, Justin Cudmore, Katie Rex, Newa, Silent Servant, Somewhen, Tin Man, Tommy Four Seven, Vatican Shadow, Volvox, plus the NYC debuts of 999999999, Fabrizio Lapiana, Shdw & Obscure Shape ve Shlømo yer alıyor.


Basement'ta ayrıca STAUB, Unsound Festivali de dahil olmak üzere showcase ve festivaller yer alacak ve yerel Wrecked parti serisinin yeni evi olacak.


Aşağıdaki broşürden Basement'taki yaklaşan etkinlikleri görebilirsiniz.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page