top of page

Nina Kraviz'in Coachella'daki AV performansını izleyin!
Rus süperstarının olay yaratan Coachella performansının tamamını yukardan izleyebilirsiniz.


Coachella, Nina Kraviz'in festivalin 2019 serisinde AV performansının videosunu paylaştı.
Konsept tasarım şirketi Sila Sveta ve Rus sanatçı Artem Nanushyan ile gösterinin görsellerini oluşturmak için işbirliği yapan Kraviz, sözlü performansı, koreografi ve canlı şarkı söyleyerek setine cesur bir yaklaşım sergiledi.


Tüm festivalin en çok konuşulan ve bölücü performanslarından biriydi. Paper ile röportajında Kraviz, kalabalığın karışık tepkisi hakkında ayrıntılı bilgi verdi.


Kraviz: "Tepki volkanikti ve görüşler son derece zıttı" diyor. “Bazıları şok oldu, bazıları heyecanlandı, bazıları gösteriden nefret ettiler, benden o kadar nefret ettiler ki, sosyal medyama gelip bana hakaret etmek zorunda kaldıklarını hissettiler. Yorum yapanların çoğu bir saatlik performansımı 3 dakikaya kısaltılmış halini izleyerek değerlendirdiler. İlginçtir ki yeterince uzun bir süredir müzik yapıyor olmama ve neredeyse hepsinde şarkı söylememe rağmen, canlı şarkı söylediğim için şaşıranlar oldukça fazlaydı. Şovu gördükten sonra birçok insan da benimle bir şekilde bağlantı kurdu ve çok beğendiklerini söylediler. Bunun için bu tecrübeye çok değer veriyorum ve yeni bir şey yapma fırsatı bulduğum için minnettarım.” dedi.


Geçen hafta, Kraviz yeni üç parçalı EP'si "stranno stranno neobjatno"yu sanatçının трип (Trip) plak şiketinden paylaşmıştı. Aşağıdan dinleyebilirsiniz.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page