top of page

Midnight Shift ve Voitax team, 30 sanatçının yer aldığı 15 parçalık derleme için bir araya geldi!Jamal Moss ve KiNK, önümüzdeki Ocak ayında Mothership ile işbirliklerini yayınlayacak.


Midnight Shift ve Voitax, 2020 Ocak'ta Annothership adlı derlemeyi yayınlıyor.


Mothership, 15 farklı parçada işbirliği yapan 30 sanatçıdan oluşuyor. Kombinasyonlar arasında Jamal Moss (AKA Hieroglyphic Being) ve KiNK, Don't DJ & Harmonious Thelonious, Florian Kupfer & Innsyter, Simo Cell & ABSL gibi isimler yer alıyor.


Bu yıl, Berlin plak şirketi Midnight Shift; Umwelt, Intergalactic Gary, Xhin, Harmonious Thelonious ve Sorcery'den kayıtlar yayınladı. Voitax ise Rory St John, Cyan85 ve Umwelt'in kayıtlarını yayınladı.


Aşağıdan derlemede yer alan parçaların kesitlerini dinleyebilirsiniz.Tracklist A1 Hodge + Nico - Akita A2 Invia + Masha Motive - Transfigured A3 Arad + Rory St John - Radharc B1 Cyan85 + Paco Pack - 4 Ma C - Borgs B2 Jamal Moss + KiNK - Spiral Galaxies With 2 Cores C1 Sorcery + Xhin - Pattern Confrontation C2 ABSL + Simo Cell - Put Less D1 Paàl + Umwelt - Event Horizon D2 Kyoka + Sorcery - Polyprism D3 Esker + Swarm Intelligence - Seventh Continent E1 Brenecki + Kamikaze Space Programme - Karabash E2 L/F/D/M + Veronica Maximova - Obsolete Vernacular E3 Cressida + Makaton - Pirates F1 Don’t DJ + Harmonious Thelonious - Hambi F2 Florian Kupfer + Innsyter - Superfans

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page