top of page

Manchester DJ'leri dünya b2b rekorunu kırdı!Manchester’ın DJ topluluğu 18 Nisan Perşembe günü toplandı ve en büyük b2b DJ dünya rekorunu kırdı.


Sabah saat 11'den başlayarak, gece 10'a kadar süren rekorda hedef, önceden seçilmiş bir parça ile her kesiminden 160 yerel DJ'in katılması ve ve verilen dört dakika süre içerisinde mix yapmasıydı.


Avustralya müzik yayını Stoney Roads, bugüne kadarki en büyük b2b rekorunu 147 Sidneyli Dj ile önceki dünya rekorunu elinde tutuyordu. Manchester’ın organizatörü Daniel Williams’ın, kulüp sahibi Gareth Chubb’ın ve tüm yerel Manchester DJ’lerin çabaları sayesinde, Manchester yeni rekoru elinde tutuyor.


Williams, “Manchester, şehirden çıkan inanılmaz sayıda DJ, organizatör ve gece ile birlikte, elektronik müzik için çok sıcak bir nokta” dedi, “Bu kadar zengin bir müzik tarihi ile birleştiğinde, bu dünya rekorunun burda olması gerektiğini hissettim" diyor.


Kırılan rekor sayesinde toplanan para, Manchester’daki evsizler için yardım kuruluşları, Mustard Tree ve Share Tanzania'ya bağışlandı.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page