top of page

Londra'nın 10.000 kapasiteli yeni mekanı Drumsheds açılıyor!Bu Haziran ayında Kuzey Londra'ya yeni bir mekan geliyor.


Drumsheds 7 Haziran Cuma günü 2019 sayısının geçen yılın kuzeyine taşındığını bildiren Field Day için Meridian Water'da açılacak. 10.000 kapasiteli alan, bağlantılı dört depodan ve on dönümden fazla dış mekan alanından oluşuyor. Yerleşim yerlerine olan uzaklığı nedeniyle, depolar Londra'daki çoğu benzer yerden sonrasında da açık kalabileceği düşünülüyor.


Drumsheds, Printworks ve 3000 kişilik kapasiteli Westfield’da 2019’da açılması beklenen Exhibition London'ı da yöneten Broadwick Venues tarafından açılıyor. Meridian Water adlı yeni bir demiryolu istasyonu Mayıs'ta The Drumsheds ziyaretçileri için açılacak.


Bu yılın Field Day programında arasında Skepta, The Black Madonna, Todd Terje, Diploma, Modeselektor, Pusha T ve Julia Holter bulunuyor. Drumsheds, DJ'lerin çoğuna ev sahipliği yapacak ve Marie Davidson, Mall Grab, Courtesy, Actress, HAAi ve Seth Troxler gibi isimlerle live elektronik etkinlikler gerçekleştirecek. RA olay listesindeki sanatçısını görün. Line-up için buraya tıklayabilirsiniz.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page