top of page

Juul ile Off-white işbirliği yapıyor!


Fashion mogul ve Louis Vuitton’un Sanat Yönetmeni Virgil Abloh, Off-White markasının e-sigara markası Juul ile işbirliği yapacağını açıkladı.


Juul, ABD'deki en popüler e-sigara markalarından biri ve 2017'deki lansmanından bu yana, şirket katlanarak büyüyerek şu anda yaklaşık 38 milyar dolar değerine ulaştı.


Abloh her zaman kültürel hareketleri tespit edip, bunları modaya adapte eden bir kişi ve yaklaşmakta olan Off-White Juul bu yılın en sıcak lansmanlarından biri.


İşbirliği hakkında konuşan Abloh: “Her zaman insanların nasıl nefes alıp verdiklerini merak ediyordum, bunu en temel ifade biçimi olarak görüyorum, bu yüzden benim için Juul ile bir şeyler yapmak şaşırtıcı olmadı. Shelter'da DJ'lik yapıyordum ve birileri bana doğru geldi ve Juul'unu imzalamamı istedi, o benim için bir aydınlanma anıydı. Her şey bir anda oluştu. ” dedi.


1500 dolarlık fiyatına rağmen, Off-White Juul'un birkaç dakika içinde tükenmesi bekleniyor ve eğer son Nike işbirlikleri başaracak bir şeyse, bu 2019'un en sıcak ürünü olacak.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page