top of page

Frankie Knuckles "Director's Cut Collection Part II" plak olarak piyasaya sürülüyor!Frankie Knuckles'ın 'Director's Cut Collection' albümünün ikinci kısmı plak olarak piyasaya sürülüyor.


The Godfather of House olarak bilinen Frankie, Erik Kupper'la pek çok yazı ve prodüksiyon çalışması yaptı ve sonunda 2011'de Director’s Cut olarak ortaya çıktılar. Bu takma adı kullanarak, birkaç remiks ve melodi üzerine çalıştılar. Bunlardan bazıları 'Director's Cut Collection'ın ilk serisinde Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü.
Koleksiyonun ikinci kısmı, 6 Eylül'de SoSure Music ile yayınlanacak. Director's Cut mixlerini içeren Soulful Session, Hardsoul ve Spencer Parker & Dan Beaumont'un parçaları bulunuyor.


'Director's Cut Collection Part II', genç LGBTQ evsizleri, okullarda müzik ve AIDS araştırması gibi girişimlerle mirasını sürdürmeyi amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Frankie Knuckles Vakfı ile birlikte yayınlanacak.


Albüm, 25 Ağustos Frankie Knuckles Day'den sonra piyasaya sürülecek.


'Director's Cut Collection'ı dinlemek için tıklayın. Aşağıdan tüm şarkı listesini görebilirsiniz.


Tracklist

A1: Frankie Knuckles pres. Director’s Cut feat. Jamie Principle – Baby Wants To Ride (Re-Directed) A2: Frankie Knuckles pres. Director's Cut feat. Sybil - Let Yourself Go (A Director's Cut Master) B1: Frankie Knuckles pres. Director’s Cut starring Inaya Day - Let's Stay Home (A Director's Cut Classic Club Mix) B2: Frankie Knuckles pres. Director’s Cut feat. B. Slade – You Make Me Feel (Mighty Real) (DJ Meme's Mix Of Epic Proportions) C1: Lou Rawls - You’ll Never Find Another Love Like Mine (Kenny Summit, Frankie Knuckles & Eric Kupper Unreleased Anthem) C2: Soulful Session starring Lynn Lockamy - Hostile Takeover (Director's Cut Remix) D1: Hardsoul feat. Ron Carroll - Back Together (Director's Cut Classic Club Mix) D2: Spencer Parker & Dan Beaumont - The Look (Director's Cut Signature Mix)

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page