top of page

Djebali 15 Mart'ta Minimüzikhol'de!Djebali

2000'li yılların başlarında Parisli bir kulüp çocuğu olan Djebali, kentin yeni nesil yeteneklerinden, en başarılı house üreticilerinden biri haline geldi. 2011'de kendi adını taşıyan imprint ve son birkaç yıldaki birkaç alt plak şirketi ve dünyadaki yüksek profilli kulüplerdeki konserleri ile Paris’in parlayan yıldızlarından biri…

Djebali, ilk olarak uzun süredir hizmet veren Paris başkanı Terence: Terry: efsanevi 'After Party is Not a Crime' gecesi ve Rex Club'da çok kez yer almasından sonra, 2008-2010 yılları arasında Freak N 'Chic Batofar partilerinde düzenli Dj oldu. Bu başarıları, sıkı çalışması ve ustalığı onu dünyanın dört bir yanına götürdü.


Memleketi Paris'ten çıkış yapan ve ilerleyen Djebali, her 2 ayda bir olan Rex Club Ideal Juice'deki partisine ışıltılı bir dizi yetenek getirdi. Parti aynı zamanda Paris dışında, Ibiza Underground, Bordo'daki Iboat, St Petersburg'daki Special Case, Tunus'taki The Basement, İngiltere'de Londra ve Liverpool gibi yerlerde gerçekleşti.


Bu arada, Ibiza DC10'da Djebali, her yaz dünyanın en etkili kulüplerinden birinde kırmızı Teras odasında düzenli Dj olarak yer aldı. 2015'te Djebali, ABD’nin en iyi bilinen kulüplerini içeren bir ABD turuna başladı; New York'ta Verboten, Space ve Output, Montreal'de Stereo, ayrıca Toronto, Los Angeles, Miami ve house müziğinin doğduğu yer olan Chicago'da yeteneğiyle boy gösterdi. Dünyanın her yerinde Womb (Tokyo) 'dan Kazantip (Ukrayna)' ya ve Mixmag Live at Rainbow Venues'de (Birmingham, İngiltere) çaldı.


Djebali'nin Fantomas Rooftop'taki performansını aşağıdan dinleyebilirsiniz.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page