top of page

Dixon, Carista ile Paradise City beşinci yıldönümünü kutluyor!Paradise City, bu yaz beşinci yıldönümünü, Brüksel merkezine 15 dakika mesafede, Ribaucourt kalesinin tarihi ortamında düzenlenen bir başka festivalle kutluyor.


Haftasonu gerçekleşecek etkinlik 5-7 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Festival, beşinci serisi için, house, tekno, disko ve elektroda en iyi isimleri ayırmanın yanı sıra festivalin odağı etkinliğin doğada iz bırakmadan, çevre dostu bir şekilde gerçekleşmesi.


Festival de çalacağı ortaya çıkan isimler arasında Eris Drew, Dixon, Josey Rebelle, Daphni, 2manydjs, Adriatique, DJ Python, Egyptian Lover, Gerd Janson, MCDE, Vaal, DJ Koze, Todd Terje, Carista, Blond:ish ve Leroy Burgess yer alıyor.


Paradise City'nin kendisini mümkün olduğu kadar yeşil tutmak için aldığı önlemler, tek kullanımlık plastiklere katı bir yasak getirmeyi, çok çeşitli et bulunmayan seçeneklere sahip yerel kaynaklı ve organik olarak yetiştirilen gıdalar ve CO2logic'in iklim projesi ile çevre dostu bir etkinlik hedefliyor.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page