top of page

Dekmantel Festival’i bütün programını açıkladı!


Amsterdam’da gerçekleşecek olan Dekmantel Festivali bütün sanatçıların isimlerini açıkladı.

31 Temmuz Çarşamba gününden, 4 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek olan festival, 100’den fazla yeteneğin yer aldığı tüm proragramını Instagram üzerinden paylaştı. Program house ve tekno türlerinin karışık olduğu canlı performanslar, Dj setleri, yeni ve eski yetenekleri barındırıyor.


Demdike Stare, Marie Davidson, Vatican Shadow, RAMZi, Deena Abdelwahed, The Exaltics, John T. Gast, Planetary Assault Systems, Terekke, Umwelt, Oceanic, Stellar OM Source ve birçok sanatçının canlı performansları yanında Róisín Murphy, Sunn O))), Yves Tumor, Jeff Mills, Juan Atkins (Cybotron), Suzanne Ciani, Mulatu Astatke, Pharoah Sanders Quartet, Sarah Davachi ve Wally Badarou da öne çıkan diğer isimler arasında.


Shinichi Atobe, Donato Dozzy, Motor City Drum Ensemble, Object Blue, Batu, Bruce, Yu Su, Raphaël Top-Secret, Andrew Weatherall, DJ Fett Burger, Donna Leake, Afrodeutsche, Paquita Gordon, Upsammy ve Surgeon DJ setleriyle festivale renk katacaklar. Ben UFO & Blawan, Eris Drew & Octo Octa ve Skee Mask & Zenker Brothers gibi isimler ise B2B performans sergileyecek.


Bütün line-up’ı aşağıda görebilirsiniz.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page