top of page

Damian Lazarus "Get Lost" partisini NYC'de düzenleyecek!Ünlü Crosstown Rebels etkinliği "Get Lost" , 11-12 Ekim tarihleri ​​arasında New York'ta iki günlük özel bir etkinlik ile gerçekleşecek.


14. yılında, Damian Lazarus'un Miami, Los Angeles, Londra ve Mexico City'nin beğenisini kazanan destansı partisi, şimdi Queens'deki The Knockdown Center'da gerçekleşmesi bekleniyor.


11 Ekim Cuma günü saat 21:00'da başlayacak olan parti, Get Lost Live tiyatral konseptinin ilk bölümünü sunacak. Görsel-işitsel performanslar, modern pop ikonu Kelsey Lu ve Lübnanlı bağımsız grup Mashrou Leila'nın tarafından vurgulanırken, gece muhteşem ikili Beautiful Swimmers ve yerel isimlerden Whitney Fierce'den DJ setleri ile devam edecek.


12 Ekim Cumartesi günü öğleden sonra saat 14:00'da başlayacak olan parti, on altı saat kesintisiz olarak devam edecek. Cumartesi günü çalacak sanatçılar arasında Audiojack, Carl Craig, Dennis Ferrer, Joeski, Robag Wruhme, Serge Devant, Felix Da Housecat, Nic Fanciuli, The Martinez Brothers, DJ Three, Francesca Lombardo, Get Lost'un ana kahramanı Damian Lazarus ve daha bir çoğu yer alıyor.


Biletler için tıklayın.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page