top of page

Coyu yeni albümü You Don't Know'u duyurdu!


Coyu

Coyu, yeni albümü You Don't Know’u Haziran'da çıkaracak. Suara plak şirketinin kurucusu, DJ, prodüktör ve hayırsever, albümü 17 Haziran'da kendi plak şirketinden yayınlayacak.


You Don't Know, son yedi yıldır yapım aşamasındar ve Lazarusman, Mike Leary, Horrorist, Thomas Gandey ve Gabriella Vergilov ile işbirliği içeriyor.


Coyu, albüme “You Don't Know” adını vermesinin sebebinin, bu albüm ile ne tür bir sanatçı olduğu hakkında bazı fikirleri denemeyi ve dağıtmayı umduğu içi olduğunu söylüyor.


Coyu, “Albüm, You Don't Know'u seçtim çünkü çoğu insanın kim olduğum hakkında önceden düşünülmüş bir fikri var. Şimdiye kadar, belki de onlara gerçekte kim olduğumu, köklerimi, neyi sevdiğimi ve ne yapabileceğimi gösterecek kadar akıllı değildim. Ben sadece çalan bir DJ ya da prodüktör değilim , birçok farklı türü ve birçok müzik çeşidini seviyorum. Bu albümle önyargıyı değiştirmek, insanların hiç görmediği bir tarafımı göstermek istiyorum. ” diyor.


LP'yi hazırlamak için The Horrorist ve Gabriella Vergilov ile iki işbirliğini içeren bir albüm örneği çıkardı. You Don't Know, 17 Haziran'da dijital ve vinil olarak yayınlanacak. Albüm örneğini aşağıdan dinleyebilirsiniz.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page