top of page

Bradley Gunn parti hayatına son verdiğini açıkladı!Dünyanın en sevilen dans müziği tutkunlarından biri olarak ününü yaratan Bradley Gunn, raver olarak geçirdiği zamanın sona erdiğini açıkladı.


Bradley Gunn Raver'in yükselişinin hikayesi bir ilham kaynağı. Asperger Sendromu ile yaşayan Bradley, kendisini genellikle sosyal ortamlarda mücadele ederken ve öz-bilinç duygusuyla uğraşırken buluyordu. Neyse ki çözümünü buldu, clublandın sıcak kucağı.


İkonik gözlükleri, tozlukları, kendi markasının tişörtünü giyip, “Love Life and Rave” mantrasını tanıtarak, yorulmayarak ettiği dansları internette sansasyon yarattı. Dünyayı parti insanlarıyla bağlantı kurmak, partilemenin zihinsel sağlık yararları hakkında konuşmak ve dünyanın en ünlü DJ'lerinin yanında dans etmek için dolaşan Bradley Gunn Raver, sayısız insanın müzik sevgilerine yeniden dokunmasına yardımcı oldu.


Facebook'taki paylaşımında Bradley Gunn, artık sadece dans etmekten memnun olmadığını ve yarattığı şaşırtıcı şeyin bir şekilde “kendi hapishanesi” olduğunu açıkladı. Bradley Gunn Raver olarak yaşadığı deneyimler için ne kadar minnettar olduğunu hatırlamaya devam ediyor ama hayatında bir sonraki bölüme geçmesi gerektiğini söylüyor.


Bradley Gunn, bulaşıcı dans pisti enerjin ve başarıların hepimiz için ilham kaynağı olmaya devam edecek!0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page