top of page

Berlin'in ünlü gece kulubü Prince Charles kapanmıyor!Prince Charles kapılarını kapatmıyor; yeni bir konsept için yenileniyor. Almanca'dan İngilizceye yanlış bir şekilde çevrilmiş bir Facebook gönderisi üzerinden ortaya çıkan yanlış anlaşılma düzeltildi. Prince Charles, mekanın yeniden tasarımının 1 Haziran'da başlayacağını açıklayan bir paylaşım yaptı.
Yine de, Prens Charles'a gelen bazı değişiklikler olacak. Tim Leginski'nin son yazdığı Facebook yazısına göre, yüzme havuzu barı; house, disko ve hip-hop'a yönelik partileri ile tanınan Mortizplatz, programında yönünü değiştiriyor. Kulüp, sekiz yıl boyunca Moodymann, Prosumer ve Derrick Carter gibi DJ'lere ev sahipliği yaptı ve Kelela ve JPEGMAFIA gibi canlı etkinlikler gerçekleştirdi. Ayrıca Prince Charles, Theo Parrish, Jeremy Underground ve Leroy Burgess gibi sanatçıları konuk eden popüler soul partisi J.A.W'nin de eviydi.


Prince Charles paylaştığı Facebook yazısında, "Heyecan verici günler ve unutulmaz gecelerle geçirilen sekiz yıldan sonra, Moritzplatz'daki yüzme havuzuna yeni bir hayat kiralama zamanı geldi. Her akşama temel oluşturan aktif çalışanlarına, müzik ve sanatıyla mekanı hayata geçiren tüm sanatçılara, yıllar boyunca bu topluluğu yaratan ve bu şaşırtıcı yolculukta bize eşlik eden tüm misafirlerine teşekkür ediyoruz. " dedi.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page