top of page

Beat Hotel, Glastonbury'de son festivalini gerçekleştiriyor!Beat Hotel, bu yılki festivalden sonra Glastonbury'ye geri dönmeyeceğini açıkladı.


2011'den bu yana düzenlenen büyük İngiltere festivali Beat Hotel, Worthy Farm'a veda edecek. Geçen yıl, Beat Hotel geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşen ve 2020'de ikinci serisi gerçekleşecek olan yeni bir Marakeş festivalini duyurmuştu.

Glastonbury'deki son serisinde Beat Hotel, Bicep, Avalon Emerson, Midland, Palms Trax, Seth Troxler, DJ Tennis, Jon Hopkins, Greg Wilson, Peach, Job Jobse, CC:DISCO!, Auntie Flo, Maribou State and Mafalda. Back-to-back sets will come from Lovefingers & Heidi Lawden, Éclair Fifi & Fort Romeau ve Daniel Avery & HAAi gibi isimlere yer veriyor.


Glastonbury 26 Haziran Çarşamba ile 1 Temmuz Pazartesi arasında gerçekleşecek. Bu yılki kadroda, manşetler arasında Stormzy, Kylie Minogue ve Janet Jackson, ayrıca Chemical Brothers, Kamasi Washington ve Santigold bulunuyor. Silver Hayes bölgesinde ise Four Tet, Peggy Gou, Jayda G ve daha fazlasını ağırlayacak.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page