top of page

BBC Radio 1 Residency listesi duyuruldu!


HAAi

BBC Radio 1, yeni 2019 residency için, en iyi dans müziğinin sunabilecek, zevk sahibi sanatçı listesini duyurdu. Sekiz sanatçı bu yılın Mart ayından Ağustos ayına kadar kalmaya devam edecek.

BBC Radio 1’in Residency ekibini oluşturacak altı yeni sanatçı arasında techno-gurus Marcel Dettmann ve Charlotte de Witte, Honey Dijon, Jayda G, Paul Woolford (aka Special Request) ve durdurulamayan Avustralya yıldızı HAAi yer alıyor.


Radio 1 Residency, Pazar gecesinden Pazartesi sabahına saat sabah 1-2 ve 2-3 arasında iki şov düzenliyor.


Sanatçıların yeni residency'leri hakkında neler söylediklerini aşağıdan okuyabilirsiniz:


Charlotte de Witte: “BBC Radio 1, kariyerimin başından beri bana her zaman çok destek verdi, bu yüzden yeni BBC Radio 1 Residency ekibinin bir parçası olduğum için inanılmaz derecede gurur duyuyorum, bu benim için dünya anlamına geliyor. Sizinle güzel techno dünyasına dalmak için sabırsızlanıyorum."


Honey Dijon: “BBC Radyo 1'deki ilk radyo residency sunma fırsatı verildiği için gerçekten onur duyuyorum. Chicago'nun Güney Yakası'ndan İngiltere'nin kıyılarına inanılmaz bir yolculuk oldu ve daha fazla heyecanlanamazdım. Beni tanıyorsanız, o zaman harika müziğin son kullanma tarihi olduğuna inanmadığımı biliyorsun. Geçmiş, şimdi ve gelecek, ahenk içinde bir arada var ve bu özel müzikal anları sizinle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyorum. Müzik cevaptır."


Jayda G: “Çok havalı! BBC Radyo 1'de böyle bir fırsat teklif edildi. Bir süredir radyo programı yapmak istiyordum. Plak koleksiyonumu sergilemek beni çok mutlu ediyor. Disko'dan House'a uzanan tarzlarda sevdiğim şarkıları paylaşmak ve biraz daha derine inmek eğlenceli olacak. ”


Paul Woolford (aka Special Request): Radyo 1'in yaşam boyu dinleyicisi olarak, Residency'ye katılmak için uğraşıyorum. Plak koleksiyonumu paylaşmak için ve beğenimi kazanan yeni nesil prodüktörlere ışık tutacağım için çok heyecanlıyım. ”


HAAi: “Radio 1’e müziğimin tadını getireceğim için çok heyecanlıyım. Her ay dünyanın dört bir yanından en çok önemsediğim müzikle yolculuk yapacağım. Başlamak için sabırsızlanıyorum. ”

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page