top of page

Barcelona OFFSonar, Rush Hour sanatçılarını açıkladı!OFFSónar, Detroit Love x Rush Hour, Outlier ve Exhale etkinliklerinin sanatçılarını açıkladı!


Sónar Temmuz etkinliği, Innervisions shwocase'in liderliğindeki Carl Cox kapanış partisi için daha önce ilan edilen sanatçılara yenilerini ekliyor.


Antal, 19 Temmuz Cumartesi günü Poble Espanyol'da sırasıyla plak şirketlerini sergileyen Rush Hour ve Detroit Love showcase'lerinde Carl Craig ile birlikte çalıyor olacak.

Amsterdam plak şirketinin patronu, Hunee, Sassy J, I-F, Interstellar Funk ve Young Marco ile birlikte b2b performansları dışında, bir sonraki paylaşımlarında yer alan Türk grup Insanlar'da showcase'de canlı performans gerçekleştirecek. Detroit Love, Carl Craig dışında, DJ Stingray, Moodymann, DJ Holographic and Wajeed live gibi önemli bir dizi yeteneği ağırlayacak.


21 Temmuz Pazar günü ise Bonobo, Outlier'ı sunuyor. Mathew Jonson, Agoria, Airod ve Totally Enormous Extinct Dinosaurs gibi isimler canlı performans sergiliyor olacaklar. Amelie Lens ise Exhale etkinliğinde Farrago, Airod ve Milo Spykers'ı ağırlayacak.

Circoloco ve Drumcode partileri için kadrolar hala TBA.


Antal 17 Mayıs'ta, Young Marco ise 18 Mayıs'ta Minimüzikhol'de!


Antal biletleri için tıklayın.

Young Marco biletleri için tıklayın.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page