top of page

Amsterdam Dance Event 2019 Takvimi Belli Oldu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik etkinlerinden Amsterdam Dance Event (ADE), 16 - 20 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Organizatörler, 24. yılda yaklaşık 400.000 ulusal ve uluslararası ziyaretçi beklediklerini belirttiler.

Bu yıl yine elektronik müziğin tüm dallarına hitap eden gece etkinliklerinin yanı sıra ADE yetkilileri gündüz programlarını da daha aktif hale getirmeyi planlıyor. Birçok şirket ve kültür kurumları ile şimdiden çok disiplinli iş birlikleri için çalışmaya başlayan ekip, 2019'daki gündüz aktivitelerini geliştirme konusunda kararlılar.

Direktör Mariana Sanchotene, "ADE günleri boyunca Amsterdam bir kez daha küresel elektronik müzik endüstrisinin ve müzik tutkunlarının evi olacak. Konferans ve festival etkinliklerimiz dünyada müzik endüstrisinde neler olup bittiğini yüzbinlerce insana gösterirken, aynı zamanda Hollanda'nın ekonomisine de büyük yarar sağlıyor. Bu yüzden 2019'da daha yaratıcı, yenilikçi, canlı ve kapsayıcı bir etkinlik programı düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

Her yıl büyümeye devam eden etkinlik, geçen yıl 200'ü aşkın mekanda 2500'den fazla sanatçı ve 550 konuşmacıyı ağırlamıştı. Beş gün süren etkinlik, 100'den fazla ülkeden gelen ziyaretçileri elektronik müzik kültürünün akla gelebilecek her yönüyle, özel konferans programları ve kentine her köşesine yayılmış kapsamlı bir sanat, film, teknoloji, canlı müzik ve pop-up programları ile kendine çekiyor.

ADE'nin ayrıntılı programı ilerleyen aylarda açıklanıyor olacak.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page