top of page

Adam Beyer ve Cirez D, Las Vegas'ta açık havada performans sergileyecekBu Mayıs ayında, Adam Beyer ve Cirez D'nin tekno ortaklığı, şehir merkezinde bir açık hava merkezi mekanı olan ve bugüne kadarki en büyük şovları için Downtown Las Vegas'ta görücüye çıkacak. Strip'in büyük ölçekli, tam yapım, tekno odaklı, bağımsız etkinlik, Vegas ve Factory 93 için bir ilk olacak.


Geçen yıl Miami'de ilk çıkışından bu yana, Adam Beyer ve Cirez D, biletleri birkaç dakika içinde tükenen NYC ve Los Angeles'ta bir avuç konserlerde yer aldı. Eric Prydz EPIC ekibi tarafından yaratılan ve işletilen ısmarlama bir prodüksiyon ile birlikte, karanlık tekno ile eş anlamlı iki ismin birleşimi, tekno'nun en yeni ve benzersiz deneyimlerinden biri oldu.


Özel Las Vegas gösterisini Downtown'da, Strip'in dışında sergileyen Adam Beyer, Cirez D arkasındaki ekibin, mekan kısıtlamalarından ödün vermeyen bir gösteri yaratmasına izin verdi. Katılımcılar tüm prodüksiyonu görebilecek ve Las Vegas gökyüzünün altında dans edebilecekler. Bu etkileyici büyük ölçekli tekno deneyim, Sin City için benzersiz ve Fabrika 93 için bir ilk olacak.


Adam Beyer ve Cirez D, Los Angeles'ta büyük ölçekli gösterilerde yeraltı dansı müziğini ve kültürünü sergileme konusunda uzun süredir devam eden ve dünyanın en iyi festivallerinden bazılarında benzersiz programlanan sahneleri olan, Fabrika 93 tarafından sunulmaktadır. Bu, bugüne kadarki en büyük bağımsız Fabrika 93 şovu olacak ve geçen yıl LA’s Chinatown'da düzenlenen öncü Gizli Proje festivalinin zirvesine çıkacak.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page